Tusz do rzęs Nanolash

tusz nanolash

Tusze do rzęs Nanolash Volume Up Mascara i Length & Curl Mascara

Pojemność: 10 ml

Nanolash, ekspert w dziedzinie pielęgnacji rzęs, wprowadził na rynek dwie formuły tuszów do rzęs: jedną pogrubiającą, a drugą wydłużającą i podkręcającą, obie intensywnie odżywiające i regenerujące. Pogrubiający tusz do rzęs Volume Up Mascara oraz wydłużający rzęsy tusz Length & Curl Mascara to niezwykle udane odpowiedzi na potrzeby makijażowe współczesnych kobiet. Oferują perfekcyjny i długotrwały efekt pod każdym względem. Ich formuła to intensywnie czarny pigment o wzorowych parametrach, nie kruszy się, nie rozmazuje, nie skleja rzęs i równomiernie pokrywa rzęsy kolorem już przy nałożeniu jednej warstwy.

Kolejny aspekt, który decyduje o tym, że to najlepsze tusze do rzęs w swoich kategoriach, to innowacyjne szczoteczki. Silikonowe spiralki, zaprojektowana z dbałością o każdy detal, umożliwiają precyzyjne pokrycie rzęs od nasady aż po same końce. Zagięta szczoteczka tuszu Length & Curl Mascara kształtem zbliżona jest do linii rzęs,co pozwala łatwo unieść i podkręcić rzęsy podczas aplikacji. Szczoteczka Volume Up Mascara natomiast nadaje objętość rzęsom w centralnej części oka, a zwężona końcówka pozwala wygodnie pomalować włoski w kącikach.

Nie można pominąć najważniejszej zalety tuszów od Nanolash, ich pielęgnacyjnych właściwości. Receptury maskar zapewniają rzęsom niezbędne składniki odżywcze i regenerujące. Jest to olej z kiełków pszenicy w przypadku tuszu pogrubiającego i ekstrakty z liści zielonej herbaty i świecznika wielokwiatowego w przypadku tuszu wydłużającego. Oba kosmetyki wzbogacone są witaminami i naturalnymi woskami o działaniu ochronnym.

Podsumowując, oto zalety tuszów do rzęs od Nanolash:

  • wysoka trwałość, bez osypywania się czy rozmazywania,
  • komfort noszenia przez cały dzień,
  • możliwość kreowania pożądanego efektu,
  • odporność na pot i wilgoć,
  • bogata, odżywcza formuła,
  • wygodna aplikacja dzięki doskonale zaprojektowanych szczoteczkach.

więcej informacji o produktach na stronie producenta: nanolash.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *